Biuro rachunkowe GDF

Warto wiedzieć!

Bankier.pl - Wiadomości

Bankier.pl - Wiadomości
  • Po dwóch spadkowych sesjach nowojorskie indeksy poszły w górę, przybliżając się do historycznych szczytów.

  • Rząd definiuje nowy zakres obostrzeń, co przynosi dobre wieści dla części przedsiębiorców. Spółki szykują się do wypłaty dywidend - w niektórych przypadkach stopa będzie naprawdę atrakcyjna. Przed podatnikami ostatnie dni na zerknięcie do swojego zeznania rocznego - warto to zrobić. Ale zaczynamy podsumowanie od wieczornej publikacji ważnej tak dla bankowców, jak i ich klientów. Zapraszam na podsumowanie środy.

  • Miało być tak, jak dawniej. Tymczasem już druga edycja największego badania sektora bankowego w Polsce przebiegała w cieniu pandemii. Od liderów rankingu Złoty Bankier w tych trudnych czasach wymagaliśmy nawet więcej. Poznajmy banki, które najlepiej poradziły sobie z jakością obsługi, ofertą produktową i komunikacją z klientem – zwycięzców badania organizowanego przez Bankier.pl i „Puls Biznesu”.

  • Do godziny 12 w czwartek Kreml ma umożliwić powrót do Rosji 20 czeskim dyplomatom wydalonym z Moskwy – poinformował w środę po spotkaniu z ambasadorem Federacji Rosyjskiej w Pradze Aleksandrem Zmiejewskim nowy minister spraw zagranicznych Czech Jakub Kulhanek.

  • Grecja powinna być gotowa na otwarcie się dla turystów od 15 maja - poinformował w środę premier tego kraju Kyriakos Micotakis. Dodał, że pandemia koronawirusa wykazuje w Grecji oznaki stabilizacji dzięki kampanii szczepień.

Zaktualizowano: 21.04.2021

Copyrights Biuro księgowo-finansowe GDF 2013