Biuro rachunkowe GDF

Warto wiedzieć!

Aktualności / Ministerstwo Finansów

  • W dniach 8-12 października 2018 r. odbyły się wspólne warsztaty Ministerstwa Finansów i OECD poświęcone implementacji Konwencji MLI. W spotkaniu uczestniczył wiceminister finansów Filip Świtała.

  • 12 października 2018 r. agencja ratingowa S&P Global Ratings (S&P) ogłosiła decyzję o podwyższeniu oceny ratingowej Polski do poziomu A- dla długoterminowych zobowiązań w walucie zagranicznej oraz A/A-1 odpowiednio dla długo- i krótkoterminowych zobowiązań w walucie krajowej.

  • 12 października 2018 r. agencja ratingowa Fitch ogłosiła decyzję o utrzymaniu oceny ratingowej Polski na poziomie A-/F2 odpowiednio dla długo- i krótkoterminowych zobowiązań w walucie zagranicznej oraz A-/F1 odpowiednio dla długo- i krótkoterminowych zobowiązań w walucie krajowej.

  • Znaczenie sprawozdawczości finansowej dla bezpieczeństwa obrotu gospodarczego to główny temat konferencji zorganizowanej przez Komisję Nadzoru Audytowego (KNA). W spotkaniu, które odbyło się 11 października 2018 r. w budynku Giełdy Papierów Wartościowych (GPW) w Warszawie, uczestniczył wiceminister finansów Piotr Nowak.

  • Minister finansów prof. Teresa Czerwińska bierze udział w dorocznym spotkaniu gubernatorów Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW) i Banku Światowego (BŚ). BŚ zaprezentował raport nt. inwestycji w kapitał ludzki (Human Capital Project).

Komunikaty

Money.pl

Money.pl

Bankier.pl - Wiadomości

Bankier.pl - Wiadomości

Zaktualizowano: 22.10.2018

Copyrights Biuro księgowo-finansowe GDF 2013