Biuro rachunkowe GDF

Warto wiedzieć!

Money.pl

Money.pl

Bankier.pl - Wiadomości

Bankier.pl - Wiadomości
  • Partia prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego Sługa Narodu zwyciężyła w niedzielnych przedterminowych wyborach do parlamentu, uzyskując 43,9 proc. poparcia – poinformowali w niedzielę, po zakończeniu głosowania, organizatorzy narodowego exit-poll.

  • Szef MON Mariusz Błaszczak w poniedziałek weźmie udział w uroczystości podpisania umowy na remont czołgów T-72 z modyfikacją - poinformował w niedzielę resort obrony. Umowa warta 1,75 mld zł ma być realizowana przez polski przemysł zbrojeniowy w latach 2019-2025.

  • "Zapachniało powiewem jesieni", a raczej wspomnień. Fani powieści Sapkowskiego zdecydowali się sami nakręcić film o perypetiach wiedźmina, ale nie Geralta. Patrząc po zwiastunie, "Pół wieku poezji później" wygląda obiecująco.

  • W nowym tygodniu w centrum uwagi znajdą się dane z gospodarek i wyniki spółek. Show ukraść wszystkim może jednak Europejski Bank Centralny.

  • Brytyjskie linie lotnicze British Airways zawiesiły od soboty na siedem dni loty do Kairu; w tym czasie ma tam być przeprowadzona kontrola bezpieczeństwa - poinformował w oświadczeniu przewoźnik. Nie podano jednak konkretnej przyczyny tej decyzji.

Zaktualizowano: 21.07.2019

Copyrights Biuro księgowo-finansowe GDF 2013