Usługi

Biuro rachunkowe GDF

Usługi

Poniżej przedstawiamy zakres usług świadczonych przez naszą firmę:

  • Usługi księgowo – finansowe. Obsługujemy firmy duże z obrotami w wysokości setek milionów złotych zatrudniające ponad 500 osób (księgi handlowe) i małe kilkuosobowe (książki przychodów i rozchodów). Pomagamy wdrażać u swoich klientów systemy informatyczne (finansowo-księgowe, sprzedaży, magazynowe, kadrowo-płacowe).
  • Usługi w zakresie szkoleń, w specjalnie do tego stworzonej placówce dydaktycznej: Ośrodku Szkoleniowym „GDF” w oparciu o wysoko wykwalifikowana kadrę szkoleniowców, rekrutujących się z pracowników naukowych i praktyków. W ramach tych usług prowadzimy szkolenia z zakresu: finansów, rachunkowości, podatków, zarządzania, administracji, controllingu i systemów jakości dla pracowników firm prywatnych i publicznych z uwzględnieniem struktur samorządowych.
  • Usługi prawne. Konsultacje z zakresu prawa gospodarczego i finansowego, zakładanie spółek, windykacja należności, sporządzanie umów.
  • Współpracujemy na bieżąco z doradcą podatkowym.

Od stycznia 2000 roku stworzyliśmy profesjonalną grupę zajmującą się szeroko rozumianymi usługami porządkowymi.

W 2001 roku podjęliśmy również współpracę z zaprzyjaźnioną firmą działającą w branży IT, w ramach prowadzenia audytu informatycznego przed wdrożeniem programu informatycznego w firmie klienta, który pozwala określić potrzeby i znacznie zredukować koszty wdrożenia takiego systemu, bez względu na zakres wdrożenia i branżę firmy klienta.

Zaktualizowano: 23.01.2022

Copyrights Biuro księgowo-finansowe GDF 2013